Opinie

Tu można podzielić się opinią na temat zajęć DOMINO.

6 odpowiedzi na “Opinie”

 1. Myślę , że DOMINO to zdecydowanie szkoła , w której można nauczyć się płynnie posługiwać językiem angielskim . Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, a program urozmaicany jest o różne gry i zabawy, czy oglądanie filmów . Fakt , że grupy są małe sprawia, że podczas zajęć panuje miła, koleżeńska atmosfera, a nauczyciel jest w stanie poświęcić uczniowi dużo uwagi- poprawia popełniane błędy, podpowiada jak użyć danego słowa. Ze względu na zakaz posługiwania się językiem polskim , uczniowie zaczynają wręcz myśleć po angielsku. Dzięki systematycznej nauce w DOMINO zdałam takie egzaminy jak FCE ( First Certificate In English ) oraz CAE (Certificate in Advanced English) na wysokim poziomie. Do tej pory wykorzystuję zdobytą w DOMINO wiedzę zarówno w pracy , jak i w czasie wolnym. Nie mam problemu z porozumiewaniem się z obcokrajowcami , czy oglądaniem programów w języku angielskim. Polecam, naprawdę warto dołączyć do grona uczniów DOMINO !!

 2. Gorąco polecam szkołę językową Domino! Uczęszczając do niej przez sześć lat, osiągnęłam bardzo wysoki poziom znajomości angielskiego, co pozwoliło mi rozpocząć naukę w dwujęzycznym warszawskim liceum. Dzięki solidnemu, profesjonalnemu programowi opracowanemu przez p.Dorotę, bez trudu zdałam egzamin FCE. Mój b.wysoki wynik potwierdził, iż lata spędzone w Domino to była najlepsza inwestycja! Do dziś, studiując za granicą, wykorzystuję umiejętności zdobyte w Domino. Polecam Domino każdemu, kto szuka solidnej szkoły językowej, gwarantowanych postępów oraz rezultatów.

 3. Domino to bardzo fajna i trudna szkoła jeżyka angielskiego nauczycielka jest miła, wyrozumiała i pewna.
  Polecam

 4. Po ponad 8 latach nauki w Domino mogę śmiało powiedzieć, że ciężko znaleźć lepsze miejsce do nauki języka obcego. Kiedy przyszłam na pierwsze zajęcia, ledwo byłam w stanie wydukać kilka zdań po angielsku. Po latach intensywnej pracy z p. Dorotą, idę w świat z poziomem C2 i ogromnym komfortem w posługiwaniu się językiem angielskim.

  Dzięki nauce w Domino potrafię nie tylko odnaleźć się w codziennych sytuacjach, ale też świetnie zdać rozmaite egzaminy. Zdobyte umiejętności pozwoliły mi spełnić wszystkie wymagania językowe do studiowania za granicą i napisać listy motywacyjne, które zapewniły mi wstęp na wymarzone uczelnie.

  Pani Dorota niesamowicie dba o jakość zajęć. Dzięki temu, że odbywają się one w małych grupach, ma szansę pracować z każdym uczniem indywidualnie i zadbać o jego potrzeby. Autorski program Domino pozwala na naukę nowego materiału, ale nie jest przeładowany, co umożliwia przyswojenie i zapamiętanie zawartych w nim treści.

  Jak wszyscy wiemy, granice naszego języka są granicami naszego świata. Dzięki p. Dorocie mój świat jest znacznie większy, niż kiedyś sobie wyobrażałam.

 5. DOMINO jest szkołą językową, która dała mi przepustkę do swobodneho porozumiewania się oraz pisania w języku angielskim. Odkryła chęć do czytania książek oraz ogladania filmów po angielsku. Dzięki temu, że program jest wyraźnie sprecyzowany, są wyznaczone cele oraz poziomy języka można obserwować swój postęp w nauce. Wcześniej chodziłam do kilku szkół językowych, dopiero jak trafiłam tutaj język angielski stał się przyjemny i zrozumiały. Zdobywane certyfikaty umożliwiły wyjazd na Erasmusa na studiach i swobodne porozumiewanie się z innymi oraz uczestnictwo w zajęciach, zdawanie egzaminów oraz prezentacje na zagranicznej uczelni. DOMINO sprawiło, że angielski stał się dla mnie naturalnym językiem i w jednym momencie mogę przełączyć się z języka polskiego na angielski. Jedna z lepszych szkół, która otworzyła mi jak się później okazało furtkę w przyszłości na różne możliwości. Po prostu dziękuję i polecam całym serduchem.

 6. Domino to z pewnością szkoła językowa godna polecenia. Prawie 9 lat kursu przygotowanego z wielką starannością dało mi niezwykle dużo możliwości. Poziom języka, który osiągnęłam dzięki p. Dorocie pozwolił mi dostać się na wymarzone studia, a także dał swobodną komunikację w języku angielskim każdego dnia pracy. Angielski daje mi teraz również wiele przyjemności, ponieważ czytam coraz więcej książek właśnie w tym języku. Zdecydowanie warto zainwestować w przyszłość poprzez naukę w szkole Domino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.